XXXII Niedziela zwykła

  1. Dziękujemy za dzisiejszą  składkę, którą przeznaczymy na ogrzewanie naszego kościoła o ile będziemy w stanie opłacić rachunki.
  2. Wszystkich Parafian i Gości zapraszamy na Mszę św. za Ojczyznę, za Leśników i Myśliwych, która będzie 11 listopada o godz. 12.00.
    Po Mszy św. będzie koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów i nauczycieli szkoły muzycznej „PRO-ARTE”. W czasie koncertu zapraszamy do wspólnego śpiewania znanych piosenek o tematyce wojennej i niepodległościowej.
  3. Zbiórka dla lektorów, ministrantów i kandydatów w sobotę o 10.00 w kościele.
  4. Spotkanie grupy modlitewnej w sobotę po wieczornej Mszy św. w salce pod kościołem.
  5. Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwie różańcowym i mają wyklejone medaliony prosimy, aby do przyszłej niedzieli przyniosły je do zakrystii. Za udział w nabożeństwie i za wyklejone medaliony będą nagrody.
  6. Na koniec pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów  w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów i nas tutaj obecnych- „Pod Twoja obronę (…)”.
  7. W ostatnim tygodniu odeszły do Pana Śp. Helena Zelna, Mieczysława Gorkowska, Barbara Szymkowiak. Polećmy Je i wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…)”.
  8. Idźmy z Bożym błogosławieństwem i nie zapominajmy, że Bogu można naprawdę zaufać, bo On nigdy nikogo nie opuszcza.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.