XXXII Niedziela zwykła

 1. Dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w piątkowym spotkaniu Szkoły Słowa Bożego oraz uczestnikom wczorajszego koncertu pieśni patriotycznych.
 2. Przypominamy, że dziś o 16.00 uroczysta Msza św. w intencji Leśników i Myśliwych, a po wieczornej Mszy św. ok godz. 17.00 odbędzie się spektakl pt. ,,Oskar i Pani Róża’’. Jeszcze raz wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
 3. Przez cały czas w biurze parafialnym lub po Mszy św. w zakrystii można składać wymienianki całoroczne.
 4. Modlitwa i śpiew przed Najświętszym Sakramentem w sobotę o 19.00 w kaplicy.
 5. Poradnia Rozwoju Osobistego „Dignitas” w Gnieźnie (ul. Seminaryjna 2a) zaprasza na spotkanie grup wsparcia: 1) dla osób po stracie kogoś bliskiego – 20 listopada, godz. 19.00 oraz 2) dla rodziców po stracie dziecka – 27 listopada, godz. 19.00. Zapisy pod numerem tel. 504128944 oraz na stronie poradniadignitas.pl
 6. Diecezjalne duszpasterstwo małżeństw i rodzin zaprasza wszystkie rodziny do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym zatytułowanym „Zainspirowani przez Rodzinę Ulmów”. Pracę konkursową stanowi fotografia lub reportaż zdjęciowy przedstawiający „żywy obraz” czyli scenę odzwierciedlającą życie błogosławionej Rodziny Ulmów, ale uchwyconą i sfotografowaną we współczesnych rodzinach. Regulamin konkursu i szczegółowe informacje dostępne są na stronie dmr.archidiecezja.pl
 7. Z całego serca dziękujemy za ofiarę na tacę z ubiegłego tygodnia. Zebraliśmy 7018zł.
 8. Pragniemy poinformować, że od jednej z rodzin naszej parafii otrzymaliśmy 6 tys. zł na krystalizacje posadzki w prezbiterium. Niestety koszt tej inwestycji będzie dużo większy. Naszemu ofiarodawcy serdecznie dziękujemy za tak sporą ofiarę, a gdyby ktoś chciałby jeszcze wesprzeć to dzieło, to będziemy bardzo wdzięczni.
 9. W przyszłą niedzielę przypada, ustanowiony przez papieża Franciszka VII Światowy Dzień Ubogich.
 10. Cały nowy tydzień, sprawy, które nosimy w swoich sercach powierzmy Naszej Matce – ,,Pod Twoją Obronę”.
 11. Bożemu miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych – „Wieczny odpoczynek”.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.