XXXIII Niedziela zwykła

 1. Bardzo dziękujemy za składkę sprzed tygodnia. Zebraliśmy 7 145 złotych i 31 groszy. Składkę przeznaczymy na ogrzewanie naszego kościoła o ile będziemy w stanie opłacić rachunki.
 2. Słowa wdzięczności kierujemy tez pod adresem Gości i Parafia, którzy wzięli udział we Mszy św. za Ojczyznę, Leśników i Myśliwych, jak również w koncercie.
 3. Przypominamy i prosimy, aby dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwie różańcowym i mają wyklejone medaliony przyniosły je do zakrystii. Za udział w nabożeństwie i za wyklejone medaliony będą nagrody.
 4. W przyszłą niedzielę przypada w Kościele w Polsce XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pragniemy się zatrzymać wraz ze Stowarzyszeniem ” Pomoc Kościołowi w potrzebie” nad sytuacją chrześcijan w Libanie. Kto chciałby pomóc naszym braciom i siostrom zamieszkujących Liban może zabrać ze stolika pod chórem ulotkę i wpłacić dowolną sumę na podane konto.
 5. Tego samego dnia tj. 21 listopada, serdecznie zapraszamy wszystkich Gości i Parafian na uroczystą Mszę św. o godz. 16.00 w intencji Chóru Parafialnego ” Camerata”, który będzie  przeżywał 25 rocznicę swego istnienia. Z tej okazji będzie koncert w wykonaniu zaproszonych chórów z Chodzieży, Margonina i Lipiej Góry.
 6. W środę rano biuro parafialne będzie nieczynne.
 7. Od pierwszej do ostatniej niedzieli adwentu, przy chrzcielnicy wystawiony będzie kosz na dary dla potrzebujących. Ze złożonych darów przygotowane zostaną paczki świąteczne dla samotnych i chorych seniorów. Z góry wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy za włączenie się w to dzieło.
 8. Apel Przewodniczącego Konferencji  Episkopatu  Polski Arcybiskupa  Stanisława Gądeckiego ws.  pomocy migrantom.
 9. Na koniec pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów  w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów i nas tutaj obecnych- „Pod Twoja 8
 10. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana Śp. Irena Grośty. Polećmy Ją i wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…)”.
 11. Ubogaceni Bożymi darami: łaską wiary, ofiarą Chrystusa i błogosławieństwem, pomnażajmy te duchowe dobra, byśmy byli gotowi na spotkanie z Chrystusem, gdy przyjdzie przy końcu czasów. Pomnażajmy także talenty doczesne, by nasze życie i praca służyły także innym i pomagały im spotkać Chrystusa. Chrześcijanin swą wiarą ma służyć całej ziemi, służyć także niewierzącym, ukazując nadprzyrodzone wartości życia.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.