Zesłanie Ducha Świętego

 1. Siostry Serafitki wraz z podopiecznymi świetlicy środowiskowej „Promyk Dobra”, bardzo dziękują za wsparcie finansowe, które pomoże zorganizować wyjazd wakacyjny dla podopiecznych. Siostry zebrały 7 514 złotych i 73 groszy.
 2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo majowe, które w ostatnie dni maja będzie po Mszy św. o godz. 17.30.
 3. Jeszcze raz prosimy dzieci, które przyniosły wyklejone plansze z drogi krzyżowej, aby po Mszy św. odebrały nagrody.
 4. Przypominamy i serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości, na odpust parafialny ku czci naszej Patronki NMP w znaku Nawiedzenia św. Elżbiety. Msza św. odpustowa będzie 31 maja w środę o godz. 17.30. Mszę św. odprawi i Słowo Boże wygłosi Ksiądz prof. Bogdan Czyżewski, infułat Kapituły Katedralnej w Gnieźnie.
  W czasie Mszy św. młodzież z naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania.
  Niech nasz udział będzie wyrazem wdzięczności za wyproszone nam łaski i za czas nawiedzenia naszej parafii.
 5. Spotkania dla młodzieży, która 31. maja przyjmie sakrament bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 29. maja po nabożeństwie majowym.
 6. W czwartek przypada Dzień Dziecka. Z tej okazji zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz. 17.30, w czasie której będziemy się modlić w ich intencji.
 7. Dziewczynki do sypania kwiatów na odpust parafialny prosimy, aby przyszły na próbę we wtorek o 16.30 do kościoła.
 8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym w piątek od 16.00 zapraszamy do sakramentu pokuty.
  W I sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec i Mszę św. wynagradzającą o godz. 7.30.
  Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 15.00. o 14.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 9. W sobotę od godz. 9.00 rozpoczniemy odwiedziny Chorych i Starszych z posługą sakramentalną. Ksiądz Łukasz ze względu na wyjazd na Lednicę z młodzieżą, odwiedzi Chorych w sobotę 17 czerwca.
 10. Dnia 10 i 11 czerwca będziemy gościć Siostrę Nullę ze Wspólnoty Sióstr Uczennic krzyża z Przybiernowa. Co niektórzy mieli okazję Ją poznać w czasie pielgrzymki dziękczynnej do Częstochowy. Siostra Nulla podczas diagnozy lekarskiej usłyszała, że zostały jej trzy miesiące życia. Rozpoczęła się intensywna modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem kard. Wyszyńskiego. W końcu nastąpił przełom, który uznano za cud! Siostra Nulla podczas beatyfikacji niosła relikwie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego – ten moment wzruszył wielu! Na to wyjątkowe spotkanie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości.
 11. Ks. Piotr razem z kolegami z roku oraz ks. Proboszcz i ks. Łukasz bardzo dziękują tym wszystkim, którzy wzięli udział w Mszy św. jubileuszowej. Za wszelkie dobre słowo, wyrazy życzliwości i miłości serdeczne Bóg zapłać!
 12. Składka inwestycyjna za tydzień. Z góry dziękujemy.
 13. Na koniec naszej modlitwy pomódlmy się do naszej Matki i Patronki naszej parafii w intencji pokoju, chorych, młodzieży przygotowującej sie do przyjęcia sakramentu bierzmowania i wszystkich kapłanów, którzy w tych dniach przeżywają kolejną rocznicę święceń kapłańskich, jak również dzieci, które w tym tygodniu będą przeżywały swoje święto – „Pod Twoją obronę (…)”
 14. W ostatnim tygodniu odeszły do Pana Śp. Monika Lamentowicz, Artur Habirek i Małgorzata Ratajczak, Polećmy te osoby i wszystkich zmarłych z naszej parafii, Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…).
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.