Co słychać we wspólnocie dzieci?

W sobotę 30 maja 2014 r. byliśmy w kinie, a raczej to kino było u nas. Oglądaliśmy film pt. Największy z cudów. Cud Eucharystii. Film jest świadectwem historii pewnej kobiety, której Anioł Stróż pokazał jak zachowują się ludzie podczas Mszy Św., jak szatan potrafi kusić, także w kościele, jak wielkim cudem jest przyjęcie Komunii Św. Gorąco polecamy wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli filmu.

Postanowieniem naszej Wspólnoty po emisji tego filmu jest przygotowywanie podziękowań za otrzymane łaski oraz próśb do Pana Boga, które składamy w procesji z darami u stóp ołtarza. Zachęcamy do oglądania filmu oraz do włączenia się w procesję składania darów.

Wakacje tuż, tuż.  W sobotę 7 czerwca 2014 r. zajęcia odbywały się w plenerze (czyli przed naszym kościołem). Najpierw zabawa, a później próba śpiewu. Niektórzy śpiewali w pozycji horyzontalnej.

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.