Intencje mszalne – od 23.02. do 01.03. 2020 r.

Sobota 22.02.2020
Święto Katedry św. Piotra

8.00
✞ Maria Szczygieł (18 rocz. śm.) – int. od mamy

18.00
1. ✞ Anastazja, Józef, Bogdan Śmietańscy i Tomasz Skrzysowski
2. ✞ Stanisława /K/ (34 rocz. śm.), Leon (47 rocz. śm.) Sławińscy oraz zmarli z rodziny
Chrzest: 10/20


Niedziela 23.02.2020
VII Niedziela zwykła

8.00
✞ Edmund Kryza – od rodziny Jelińskich z ul. Małachowskiego

9.30
1. ✞ Kazimiera i Władysław Kosowscy i zmarli z rodziny
2. ✞ Zbigniew Kin (1 rocz. śm.) – od dzieci
3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Józefa Mendyka  z okazji 80 rocz. urodzin
4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Agaty i Arnolda Gerl
5. ✞ Maria Brylańska – od sąsiadów z ul. Paderewskiego 9A

11.00
✞ Eugeniusz i Beata Bogusławscy – od przyjaciół Piotra

12.30
✞ Maciej Starosta – od Firmy Pog. „Zydor”
Chrzest: Róża Bernardyna Teske – 6/20, Liliana Dagmara
Gorkowska – 4/20                               

16.00
✞ Zofia, Jan, Mirosław, Bolesław Sroka i zm. z rodziny


Poniedziałek 24.02.2020

8.00
✞ Zbigniew Przybył – od Zakładu Pogrzebowego Zydor

17.30
1. ✞ Jerzy Grzymski – od Zakładu Pogrzebowego Twaróg
2. ✞ Mieczysława Firlej – od męża


Wtorek 25.02.2020

8.00
✞ Łucja Skarżyńska – od Zakładu Pogrzebowego Zydor

17.30
1. ✞ Kazimierz Gotszling – od wnuczki Izabeli z rodziną
2. ✞ Bogumiła Lenartowska (37r. śm.)


Środa 26.02.2020
Środa Popielcowa

8.00
✞  Bronisława /k/ Kędziora

16.00
✞ Bronisława /k/ Majowicz – od córki

17.30
1. ✞ Zbigniew Bielecki – od Leszka Liberskiego z Chodzieży
2. ✞ Włodzimierz Muszyński – od żony


Czwartek 27.02.2020

8.00

17.30
1. ✞ Bronisława (z okazji ur.), Barbara, Leszek i Wacław Hulida
2. ✞ Włodzimierz Muszyński – od córki Hanny


Piątek 28.02.2020

8.00

17.30
1. ✞ Kazimierz Gotszling – od wnuczki Emilii z rodziną
2. ✞ Ignacy, Pelagia, Henryk, Tadeusz i Wacław Piecuch


Sobota 29.02.2020

8.00

18.00
1. ✞ Henryk Drajem – od syna z rodziną
2. ✞ Franciszka /k/ Mrowińska i zm. z rodziny Mrowińskich i Biegańskich


Niedziela 02.02.2020
I Niedziela Wielkiego Postu

8.00
✞ Renata i Kazimierz Maczyńscy – od córki Joanny z rodziną

9.30
1. ✞ Zbigniew Bielecki – od rodziny Bekas z Suchego Lasu
2. ✞ Andrzej Migdalczyk – od bratowej Ewy z rodziną
3. ✞ Teresa, Józefa /k/ i Stefan Broniarczyk, ks. Józef Świerkowski, Zenon Broniarczyk, Józef Basiński, Maryla i Roman Pytlak i zm. z rodziny
4. ✞ Bronisława /k/ Majowicz – od sąsiadów z bloku 11B
5. ✞ Łucja Skarżyńska – od kolegów i przyjaciół Macieja

11.00
✞ Zbigniew Jabłoński (4r. śm.)

12.30
✞ Maria Zwierowicz  (4r. śm.)

16.00
✞ Tomasz Pasch (Pasz) – od sąsiadów z ul. Zacisznej


Intencje w Milczu, Pietronkach i Strzelcach

Pietronki Niedziela 23.02.2020
9.00 
✞ Hrabia Ignacy Bniński (100 rocz. śm.) Patriota i Filantrop

Strzelce Niedziela 23.02.2020
10.30
✞ Ryszard Opara – od szwagra Tadeusza

Milcz Niedziela 23.02.2020
12.00
✞ Janina Taszarek (5 r. śm.) i Jerzy Taszarek

Pietronki Niedziela 01.03.2020
9.00
✞ Kazimiera Górkiewicz. Rozalia i Józef Dutkiewicz i zmarli z rodz. Dutkiewicz i       Zildorf

Strzelce Niedziela 01.03.2020
10.30
✞ Zbigniew Bejma (1r. śm.)

Milcz Niedziela 01.03.2020
12.00
✞  Kazimierz Gotszling – od syna

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.