Koncert w Górce Klasztornej

2014-10-19-06819 października 2014 r. chór  „Camerata” przy parafii Nawiedzenia NMP w Chodzieży uczestniczył  w Krajeńskim Festiwalu Chórów w sanktuarium maryjnym w Górce Klasztornej. Przegląd rozpoczął się uroczystą mszą świętą, gdzie wspólnie wszystkie chóry zaśpiewały „Gaude Mater Polonia”. Po mszy świętej nastąpiła prezentacja czternastu chórów min. z Czarnkowa, Rogoźna, Szczecina, Unisławia, Wągrowca i Lipiej Góry.

Zespół „Camerata” zaśpiewał wspólnie z zespołem śpiewaczym „Notecianie” z Lipiej Góry dwie pieśni: „Modlitwa o pokój” oraz „Santa Maria”. Na zakończenie sam chór „Camerata” zaprezentował pieśń „O Maryjo łaski cudzie”.

Po zakończonej prezentacji każdy chór otrzymał pamiątkową statuetkę oraz dyplom.

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.