Ognisko wspólnoty dzieci

Naszą działalność w tym roku szkolnym rozpoczęliśmy tradycyjnie w połowie września. Naszym opiekunem duchowym jest Ks. Kamil Jadczak, o rozwój muzyczny dba pani Kasia Bolechowska i pan Łukasz Plewczyński, natomiast o rozwój artystyczno-rozrywkowy panie Lidka Banasińska, Hania Pachowicz i Jola Kardacz.

Nowy rok szkolny przyniósł zmiany wśród uczestników. Część dzieci, które skończyły szkołę podstawową rozpoczęło pracę w scholi młodzieżowej, a nasze szeregi zasiliły „pierwszaki”. Już dawno średnia wiekowa nie była taka niska, ale dajemy sobie radę i jak najlepiej potrafimy, tak chwalimy Pana Boga. Aby lepiej się poznać, w październiku zorganizowaliśmy ognisko. Dzięki gościnności pani wójt Gminy Chodzież, impreza odbyła się przy sali wiejskiej w Milczu. Były pieczone (zwęglone) kiełbaski i ziemniaki, ciepłe bułeczki kawa i herbata. A do tego tańce i śpiew.

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.